Eviniz Yapılırken

Eviniz Yapılırken

Evinizin Yapım Süreci

Evini yenilemek ister insan! Neden ister?

Binalar da insanlar gibi yaşlanırlar. Çocuklarınıza bırakmak istediğiniz konutunuzun şimdiye kadar yıllara meydan okumuş olması onun sonsuza dek yaşayacağı anlamına gelmez. En iyisi, eviniz için kaçınılmaz son gelmeden, bu süreci önceden planlamak ve kazançlı çıkmak olacaktır. Ki, eviniz sadece çocuklarınıza değil torunlarınıza da kalsın...
 

Bu süre zarfında nerede yaşıyacağım?

Yeni eviniz bitene kadar yaşam standartlarınızda bir değişme olmaz. Ailenizle birlikte kendi seçtiğiniz bir konuta yerleşmenizi sağlıyoruz.
 

Şimdi bir de kira mı vereceğim? Bir de taşınma masrafı!?

Taşınma masraflarınız ve kiranız tarafımızdan ödeniyor ; konutunuz taahhüt edilen sürede ve kalitede bitiriliyor. Sizin iç rahatlığınız, ortak çıkarlarımızın bir gereğidir. Yeni evime geçmem ne kadar sürer?... Projenin gerektirdiği ve sözleşmede belirtilen tarihte konutunuz teslim edilir. Bu süre binanızın büyüklüğüne göre 10 ay ile 14 ay arasında değişir. Şeffaflık prensibimiz gereği projenin her aşamasında bilgilendirilirsiniz. Bu nedenle sözlüğümüzde asla « sürpriz » kelimesine yer yoktur.
 

Acaba yeni evde nasıl malzeme kullanılacak, ben beğenecek miyim?

Yeni evinizi bittikten sonra değil önce de beğeneceksiniz... HT  YAPI bugüne kadar üstlendiği tüm projelerde sadece mutluluk öyküleri yazdı. Yeni evinizin inşaat kalitesi standartların üzerinde olacak ve iç mekân malzemelerinde tercihlerinize harfiyen uyulacak.
 

Bu aşamayı nasıl takip edeceğim (ya benim istemediğim renk fayans olursa!!) ??

Sözleşmelerimizden  « muadil » (eşdeğer malzeme) kelimesini attık. Hiç bir sürprizle karşılaşmayacaksınız. Ne için anlaştıysanız onu alacaksınız. Üstelik inşaat sırasında aşamalar konusunda bilgilendirilecek ve dilediğiniz zaman konutunuzu ziyaret edebileceksiniz.
 

Bir yenilik yapmak isterken evimden olur muyum? Kendimi nasıl garantiye alacağım??

Sözleşmemiz sizi sadece firma ile ilişkiler boyutunda değil, finansal ve kanuni açılardan da güvence altına almaktadır. HT YAPI olarak projelerimize kesin bir şeffaflık ve hakkaniyet anlayışı ile yaklaşıyoruz.

Kurumsal