Hakkımızda

Hakkımızda

KURUMSAL

Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla  insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, teknoloji ve estetiği buluşturan yapılar inşa ediyoruz. 

Gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yaşam alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima doğru ve yenilikçi projeler üretmeye çalışıyoruz.

Dünyadaki trendleri, modern yaşam biçimlerini, teknolojileri araştırarak modern ve konforlu yaşam alanları yaratmanın peşindeyiz.

Vizyonumuz; Estetik ve teknolojik açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden, insana ve çevreye saygılı, müşteri beklentilerinin üzerinde yapılar meydana getiriyoruz.

TARİHÇE

Hasan Demirkaya, Saint Benoit Lisesi’nin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden mezun olmuştur. İnşaatçı bir aileden gelen Hasan Demirkaya, 1990’dan beri İnşaat Mühendisliği ve Müteahhitliği yapmaktadır.

Tuncay Balkancı, Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra aile işi olarak İnşaat Müteahhitliğine başlamıştır. Yeni teknolojileri ve trendleri araştırmadaki merakıyla inşa ettiği yapılara değer katmaktadır.

Hasan Demirkaya ve Tuncay Balkancı 1990 yılından beri  yürüttükleri inşaat faaliyetlerini 2005 yılında HT YAPI İNŞAAT YATIRIM VE TİCARET LTD. ŞTİ.’  ni kurarak devam ettirmektedirler. Firma, Anadolu yakası ağırlıklı olmak üzere İstanbul’un çeşitli bölgelerinde konut, işyeri inşaatları ve taahhüt işleri yapmaktadır.

Kurumsal